Архів блогу
Категорії блогу
Останні коментарі
Немає коментарів
Пошук по блогу

Світлодіодне освітлення

Опубліковано3 Рік тому
Улюблене0
Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення - один з перспективних напрямків технологій штучного освітлення, засноване на використанні світлодіодів в якості джерела світла.

Розвиток світлодіодного освітлення безпосередньо пов'язано з досягненнями в технології білих світлодіодів. Розроблено так звані над'яскравих світлодіодів, спеціально призначені для штучного освітлення.

У порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, а також люмінесцентними лампами світлодіодні джерела світла володіють багатьма перевагами:

 1. Економно використовують енергію в порівнянні з попередніми поколіннями електричних джерел світла - дуговими, накальную і газорозрядними лампами. Так, світлова віддача світлодіодних систем вуличного освітлення з резонансним джерелом живлення досягає 120 люмен на ват, що можна порівняти з віддачею люмінесцентних ламп - 60-100 люмен на ват. Для порівняння, світлова віддача ламп розжарювання, включаючи галогенні, становить 10-24 люмен на ват.
 2. При оптимальної схемотехнике джерел живлення, застосування якісних компонентів і забезпеченні належного теплового режиму термін служби світлодіодних систем освітлення при збереженні прийнятних для загального освітлення показників може досягти 36-72 тисяч годин, що в середньому в 50 разів більше в порівнянні з номінальним терміном служби ламп розжарювання загального призначення і в 4-16 разів більше, ніж у більшості люмінесцентних ламп. Виробники світлодіодів через постійне оновлення і вдосконалення продукції не мають можливості проводити тестування в реальному часі і вказують прогнозований термін служби, використовуючи спеціальні методики, такі як TM-21 і IESNA LM-80. Великий термін служби в деяких застосуваннях грає вирішальну роль. Так, економія на обслуговуванні і заміні ламп у вуличних світильниках найчастіше перевищує економію на електроенергії.
 3. Можливість отримувати різні спектральні характеристики без застосування світлофільтрів (як у випадку ламп розжарювання).
 4. Направлене випромінювання без застосування рефлектора, можливість зміни кута випромінювання за допомогою лінз (лінзи для ламп розжарювання при порівнянному світловому потоці мають великі габарити і вартість).
 5. Відсутність інерційності при включенні і виключенні, що важливо для світлодинамічних установок.
 6. Можливість діммірованія в порівнянні з більшістю типів люмінесцентних ламп.
 7. Безпека використання.
 8. Малі розміри і, як наслідок, менше, в порівнянні з люмінесцентною лампою, кількість люмінофора, що містить рідкоземельні матеріали.
 9. Висока міцність.
 10. Відсутність у складі з'єднань ртуті (на відміну від газорозрядних люмінесцентних ламп та інших приладів), що виключає отруєння ртуттю при переробці і при експлуатації.
 11. Практично повна відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
 12. Низька температура (для малопотужних пристроїв).
 13. Стійкість до вандалізму.
Залишити коментар
Відповісти
Будь ласка, увійдіть щоб залишити коментар.

Меню

Поділитись

QR-код

Налаштування

Створіть обліковий запис, щоб зберегти улюблені товари.

Ввійти

Створіть обліковий запис щоб використовувати список бажань.

Ввійти